Emre Ziya Yazgan
Koç Emre Ziya Yazgan |PARA KOÇU, ilişki koçu, eğitim koçu, fikir koçu, yaşam koçu

SİGARADAN KURTULMAK İSTEYENLER İÇİN KOLAY BİR YOL : POİNT

Mayıs 23rd 2016 Genel

Point tekniği bir sigara bırakma tekniği olup mucizevi sonuçları ortaya çıkararak yaşatır.

Siz de eğer bir sigara kullanıcısı iseniz bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, birlikte sağlıklı bir hayatın kapısını aralayabiliriz.

Sigarayı bırakmayı düşünen, bırakmak isteyen, bırakmayı deneyen ve başarıya ulaşamayan… Hangi kullanıcı grubuna girdiğinizin bizim için önemi yok. Kapımız herkese açık ve sağlıklı bir yaşamın anahtarını sizin için saklıyoruz.

Point tekniği, tamamen sigarayla ilgili beslemiş olduğunuz duygularınızı tanımanızı sağlayan, bilinçaltında nasıl kayıtlarınızın olduğunu ortaya çıkaran ve bu tespitlerin sonucunda bulunan duygu ve davranış kalıplarınızın temizlenmesine yönelik bir çalışmadır.

Örneğin; üzüldüğümde sigara bana iyi geliyor, kahve molaları sigarasız olmuyor, alkol alırken sigara onu tamamlayan, sigarayı bırakırsam kilo alırım, sigara içmezsem işime odaklanamam gibi cümlelerinizin altında yatan gerçek sebepleri bulduğunuzda aslında sigaranın sizin tanımladığınız gibi bir şey olmadığını görüp, kabul etmeniz gereken gerçeğe artık daha olumlu baktığınızı hissedeceksiniz.

Point tekniği ile Bağımlılık ve kullanma sürenize göre 2 farklı uygulama ile 6 saat gibi kısa bir süre sonunda sigarasız yeni hayatınıza merhaba diyebiliyorsunuz.

Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz seminerlerimizin tarihlerini web sitemiz üzerinden ya da bizimle iletişime geçerek öğrenip, katılım sağlayabilirsiniz.

Point tekniği nedir?

Sigara ile ilgili bilinç ve bilinçaltı kalıplarınızdan kurtularak, alışkanlık, istek duygularını nötrleyerek, sigaradan kurtulmanızı sağlayan sistematik bir çalışmadır.

Point tekniğine neden ihtiyaç duyarız ?

Sigara hem iş hem sosyal hem de sosyal hayatımızda biz ne kadar kabul etmesek de bizi negatife çeken bir objedir. Daha sağlıklı, daha pozitif, daha zengin bir hayat için point en hızlı ve en kolay çözümdür.

Point tekniği nasıl uygulanır?

Point tekniği alışılagelmiş diğer yöntemlerin (elektronik sigaralar, akupunktur, nikotin sakızı, nikotin bandı vs.) ötesinde bir yöntemle işleyen bir tekniktir. Diğer yöntemlerin hiçbiri sigarayı kafanızdan atmanızı sağlamaz aksine sigaranın yerine başka bir şey koymanıza yol açar.

Point tekniği ile sadece bir gününüzü ayırarak, yoksunluk duygusu hissetmeden, sigaranın yerine yemek koymadan, el alışkanlığının sıkılganlığını yaşamadan, sosyal hayatınızda strese girmeden ertesi gün daha önce hiç sigara içmemiş gibi yeni hayatınıza başlayabilirsiniz.

Şu an bırakmak istemiyor olabilirsiniz sadece bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Şimdi kendinizi kutlayın, yeni hayatınız için ilk adımı attınız bile  …

www.asyakisiselgelisim.com

adresinden alınmıştır
gerekligerekli - yayımlanmayacak


Yorum Yap & Fikrini Paylaş

5000 yıllık çin tıbbının kadim bilgilerinin insan bedenindeki meridyennoktaları ve onların işlevleriyle çok başarılı kullanmayı sağlayan, akupunktur
uygulamasının batılı, pratik, işlevsel, çabuk çözüm arayan mekanizmasıyla birleşiminden doğan, hızlı çabuk sonuç veren, güvenli ve çok etkili bir tekniktir.

Nerdeyse bütün tıbbi uygulamalar insanda travma yaratabilecek olayın sadece sonucu ile ilgilenip o sonuçtan başlayarak değiştirmeye çalışır ve diğer alternatif [...]

Önceki Yazılar

 
Mayıs 2016
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Nis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Arşivler
Düşündüğün kadar yaparsın. İnandığın kadar olur. Sır ise; niyetin, inancını düşünceni eşitler.
Emre Ziya Yazgan